"FLOWER" Skystosios Trąšos

Ispanų gamintojo trąšos „Flower“, turinčio 60 metų trąšų gamybos patirtį, pagaliau pasiekė ir Lietuvos gėlių augintojus!

Pavasaris tinkamiausias laikas pradėti intensyviau tręšti kambarinius augalus, taip pat pasirūpinti trąšomis ir balkonuose greitu metu įsikursiantiems augalams. Renkantis trąšas reikėtų rinktis trąšas, kuriomis galėtume patręšti augalus tiek kambaryje, tiek ir balkone, lauko terasoje ar gėlyne. Tokius reikalavimus atitinka tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančios trąšos, kurių gamintojai pasitelkę ilgametę patirtį ir sukauptas žinias, sugebėjo užkariauti gėlininkų pasitikėjimą visuose pasaulio žemynuose, o Europoje „Flower“ tapo trąšų gamintojų kokybės standarto sinonimu.

„Flower“ trąšų sudėtyje yra ne tik pagrindiniai makroelementai, tačiau jos praturtintos ir mikroelementais, kurių sudėtis ir specialus komponavimas yra pritaikyti skirtingiems augalams. Galiausiai „Flower“ siūlo ir išskirtines ekologiškas trąšas pagamintas Guano pagrindu. Jomis galima tręšti ne tik dekoratyvinius augalus, tačiau ir daržoves. Ypač šiltnamyje ar loveliuose auginamus pomidorus, agurkus ar paprikas. Kadangi Guano pagrindu pagamintos trąšos yra ekologiškos, tai gali būti ypač patrauklu auginantiems daržoves savo reikmėms. Daugumai augalų tiks universalios  „Flower“ trąšos turinčios makro ir mikroelementų. Sudėtyje yra geležies, mangano, cinko, vario, boro, kurie paspartina augimą, palengvina įsišaknyjimą, stimuliuoja fotosintezės procesus. Todėl šios trąšos ypač tiks ne tik kaip kassavaitinis tręšimas, bet ir kaip priemonė po augalų persodinimo.

Augalams, turintiems specifinių poreikių, tokiems kaip azalijos, kaktusai, bonsai, citrusiniai, reikėtų naudoti specialiai šiems augalams skirtas trąšas. Jeigu siekiame gausaus ryškiaspalvio gėlių žydėjimo, rinkimės specialiai žydėjimą skatinančias trąšas praturtintas vitaminu B1, o jeigu augalo grožis užkoduotas lapų formoje ir spalvose, reikėtų naudoti „Flower“ trąšas lapiniams augalams praturtintas geležimi. Geležis – maistinė medžiaga, reikalinga chlorofilo gamybai ir kitų gyvybinių funkcijų užtikrinimui.

Geriausių rezultatų pasieksite „Flower“ trąšas naudodami vieną kartą per savaitę. Tačiau augalai neskurs, jeigu juos patręšite kas 15 dienų.

Visi „Flower“ trąšų buteliukai turi integruotą dozatorių.

Platintojas: UAB „Juknevičiaus kompostas“ / Tel.: +370 (5) 215 215 9

Gamintojas: PRODUCTOS FLOWER S.A., ISPANIJA

www.flower-jardin.com

 • POMIDORAMS Skystosios...

  Biostimuliatorius pomidorams. 

  Mažas chlorido kiekis; greitas įsisavinimas; su kalciu.

  Trąšos specialiai sukurtos pomidorams. Skatina pomidorų augimą, pomidorai stiprėja, skatinama jų vegetacinė veikla. Sudėtyje yra distiliuotų augalinių ekstraktų (pagrinde iš vyno), kurie veikia kaip biostimuliatorius ir kuriuos augalas įsisavina tiesiogiai. 

  Dozės ir naudojimo būdas:

  Vieną dangtelį trąšų atskieskite 2 litrais vandens.  Tręškite per augalų šaknis (šaknelinis tręšimas).

  Prieš naudojimą tirpalą suplakite.

  Sezonas:

  Pavasarį – vasarą tręškite kartą per savaitę augalų žydėjimo laikotarpiu. Rudenį – žiemą tręškite kartą per mėnesį.

 • BRAŠKĖMS Skystosios...

  BRAŠKIŲ ir kitų raudonųjų uogų biostimuliatorius.

  Vitaminų kompleksas su magniu.

  Puikios trąšos braškių ir kitų raudonųjų uogų, pavyzdžiui aviečių, raudonųjų serbentų, o taip pat gervuogių ir t.t. spalvai paryškinti ir uogoms subrandinti.

  Dozės ir naudojimo būdas:

  Pusę dangtelio trąšų atskieskite 2 litrais vandens arba vieną dangtelį trąšų 4 litruose vandens. 

  Prieš naudojimą tirpalą suplakite.

  Sezonas:

  Sezono metu tręškite kartą per savaitę, kitu metu – kas 15 dienų.

 • ORCHIDĖJOMS Skystosios...

  Orchidėja – viena elegantiškiausių ir išskirtiniausių gėlių pasaulyje. Jos stulbinamą grožį padės išryškinti šios ORCHIDĖJŲ trąšos, aprūpinančios jautrius augalus reikalingiausiomis maistinėmis medžiagomis. Rekomenduojama visų rūšių orchidėjoms.

 • BONSAMS Skystosios...

  Šie augalai reikalauja ypatingo meno ir rūpesčio. BONSŲ TRĄŠOS su natūraliomis aminorūgštimis leidžia išlaikyti augalo proporcijas, stabdo per greitą augimą ir apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo. Rekomenduojama kambariniams ir lauko augalams.

 • KAKTUSAMS IR...

  Trąšų sudėtyje esantis nedidelis azoto ir gausus kalio kiekis užtikrina spartesnį augalų augimą ir neleidžia suminkštėti jų audiniams. Praturtinta augalo apsaugines funkcijas stiprinančiomis natūraliomis aminorūgštimis. Rekomenduojama visų rūšių kaktusams ir sukulentams - kambario, terasos ir lauko.

 • GUANO / "NATŪRALUS...

  “Guano” yra veiksmingos natūralios organinės trąšos, pagamintos iš jūros paukščių mėšlo.

  Jos veikia didinant augalų metabolizmą, užtikrina visišką teikiamų maistinių medžiagų pasisavinimą.

  Labai lengvai augalų pasisavinamos ir suaktyvinančios mikrobiologinius procesus trąšos. Užtikrina stiprų ir tvirtą augalų augimą.

  Nuoroda į Youtube: SPAUSKITE ČIA

 • UNIVERSAL...

  Skystosios FLOWER „UNIVERSALIOS  TRĄŠOS“

  Ypač tinka įvairių rūšių lauko ir kambario lapiniams ir žydintiems augalams. Trąšų sudėtyje yra makro ir mikroelementų - maistingųjų medžiagų, reikalingų paspartinti augalo augimą, pagerinti jo įsišaknijimą, žiedų krovimą ir lapų ryškumą.

  • Dozavimas ir naudojimas: dozuokite naudodami kamštelį.

  • Skiesti: pusę kamštelio į 4 l vandens tręšimui per lapus arba pilną kamštelį į 4 l vandens tręšimui per šaknis.

  • Prieš naudojimą suplakti.

 • PALMĖMS Skystosios...

  Skystosios FLOWER trąšos „PALMĖMS“

  Sudėtyje esantis subalansuotas maistingųjų medžiagų, fosforo ir kalio mišinys užkerta kelią ligoms, pažeidžiančioms palmės kaklą ir šaknis. Geležies chelatas skatina augalo fotosintezę ir neleidžia pagelsti lapams. Labiausiai rekomenduojama kambarinėms palmėms, tačiau tinka tręšti  ir terasose bei lauke augančias palmes.

 • AZALIJOMS /...

  Skystosios FLOWER trąšos „AZALIJOMS, HORTENZIJOMS“

  Trąšos sukurtos palaikyti rūgštinę terpę, užtikrinančią rūgščią dirvą mėgstančių augalų - gardenijų, hortenzijų, kamelijų, azalijų, rododendrų, viržių ir pan. palankų vystymąsi.
  Suteikia augalams reikalingas maistingąsias medžiagas, skatina ilgesnį jų žydėjimą. Rekomenduojama  augalams auginamiems kambaryje, terasoje ir lauke. 

 • ŽYDINTIEMS AUGALAMS...

  SKYSTOSIOS FLOWER trąšos „ŽYDINTIEMS AUGALAMS“

  Trąšų sudėtyje esantis gausus makro ir mikroelementų kiekis
  ir ypač vitaminas B1 sustiprina augalo šaknis, tuo pagerindamas maistingųjų medžiagų įsisavinimą ir užtikrindamas gausesnį bei ilgesnį augalo žydėjimą. Rekomenduojama visų rūšių žydintiems augalams - kambario, terasos ir lauko.

 • LAPINIAMS AUGALAMS...

  Skystosios FLOWER trąšos „LAPINIAMS AUGALAMS“

  Trąšų sudėtyje esančios maistingosios medžiagos ir geležis ženkliai paspartina augalų augimą. Geležis – maistinė medžiaga, reikalinga chlorofilo gamybai ir kitų gyvybinių funkcijų užtikrinimui. Rekomenduojama dekoratyviniams žalialapiams kambario, terasos ir lauko augalams.

TOP