Augalų Priežiūrai

Augalų priežiūros priemonės.

Yra 6 produktai.

Rodoma 1-6 iš 6 elementai(ų).
 • PURŠKIAMAS SODO...

  ŠĮ PRODUKTĄ GALITE ĮSIGYTI PASPAUDĘ ČIA

  - Skirtas vaismedžių, dekoratyvinių medelių, rožių po genėjimo, skiepijimo, gyvūnų pažeistų medelių žaizdoms užgydyti.
  - Tepalas tolygiai dengia lygius ir nelygius, drėgnus ir sausus paviršius.
  - Patogu naudoti sunkiai prieinamose vietose, gerai veikia esant šaltam ir šiltam orui.
  - Tepalo žalia spalva dera su gamtoje esančiomis spalvomis.


  "Juknevičiaus kompostas" "Purškiamu sodo tepalu" padengta vieta nesutrūkinėja ir neišdžiūna.

  Įspėjimas! Slėginis indas: saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50 C laipsnių temperatūroje. Nebadyti ir nedeginti net tuščio.

 • PURŠKIAMAS BALTALAS...

  SPAUSKITE čia norėdami įsigyti šį produktą.

  Tai patogi naudoti ir efektyvi priemonė apsauganti augalus nuo žievės įtrūkimų, susidarančių dėl temperatūrų svyravimo. 

  PURŠKIAMAS BALTALAS PRASISKVERBIA Į MAŽIAUSIUS ŽIEVĖS PLYŠELIUS! 

  Rekomenduojame purkšti kamienus iki pirmųjų kamieno šakų vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį, esant teigiamai oro temperatūrai, nevėjuotai dienai. 

  Nuo vaismedžių kamienų, nepažeisdami žievės, nuvalykite atplaišas, apnašas, samanas. 

  Gerai suplakite indą ir apipurkškite medžio kamieną plonu BALTALO sluoksniu.

 • AgroDRENAŽAS / 2 L

  ŠĮ PRODUKTĄ GALITE ĮSIGYTI PASPAUDĘ ČIA

  AGRO DRENAŽAS - Tai bekvapės deginto molio granulės, naudojamos persodinant kambarinius augalus.
  Svarbiausias išskirtinumas iš rinkoje šiuo metu siūlomų yra tas, kad šis yra pasidengęs anglies milteliais, kurie dezinfekuoja persodinimo metu pažeistas augalų šaknis.

  Natūraliai tamsus ir dekoratyvus.

  Pabėrę Agro Drenažo į vazonėlio dugną, pagerinsite šaknų aeraciją ir išvengsite šaknų puvinio. O vazono paviršiuje (ypač stambių augalų) Agro Drenažas pagerins estetinį vaizdą ir sumažins vandens garavimą.

 • MAUMEDŽIO ŽIEVĖS...

  ŠĮ PRODUKTĄ GALITE ĮSIGYTI PASPAUDĘ ČIA

  Dirvos mulčiavimas – nuo seno naudojamas metodas, trukdantis veistis piktžolėms, tausojantis dirvos drėgmę, o kartu papuošiantis gėlyną ar alpinariumą.
  Jūsų dekoratyviniai spygliuočiai, rododendrai, vaismedžiai, apiberti šiais natūraliais, nedažytais, intensyviai rausvos spalvos žievės gabaliukais, vejos fone atrodys puikiai ir žymiai palengvins jų priežiūrą.

  IŠ AUSTRIJOS ALPIŲ!

 • Agro PERLITAS / 5 L

  ŠĮ PRODUKTĄ GALITE ĮSIGYTI PASPAUDĘ ČIA

  AGRO PERLITAS – termiškai išplėstos, sterilios, vulkaninės uolienos, naudojamos kaip papildomas priedas substratui paruošti, dirvai pagerinti, mulčiavimui, kompostavimui.

  AGRO PERLITO NAUDOJIMAS

  - Mulčiavimui.

  Agroperlitą sumaišykite su viršutiniu dirvos sluoksniu arba užpilkite 1 - 2 cm storio sluoksnį aplink augalus.

  - Substratui paruošti, dirvai pagerinti.

  Į substratą ar dirvą įmaišykite nuo 10 iki 50 % Agroperlito. Prieš naudodami Agroperlitą, kad nedulkėtų, lengvai sudrėkinkite.

  -Kompostavimui.

  Į kompostuojamas medžiagas įmaišykite 10 - 15 % Agroperlito. Taip pat galima užbarstyti ant komposto krūvos viršaus plonu sluoksniu.

  -Drenažui.

  Ant indo dugno užpilkite 3 - 5 cm drėgno Agroperlito. Jis gerai praleis vandenį ir užtikrins maksimalų augalų šaknų augimą.

  - Augalams transportuoti.

  Agroperlitą sumaišykite su durpėmis santykiu 1 : 1, sudrėkinkite. Augalą supakuokite įprastiniu būdu. Mišinys apsaugos šaknis nuo išdžiūvimo.

  - Svogūnėliams, šakniavaisiams, gumbasvogūniams saugoti.

  Ant konteinerio dugno užberkite 2 - 3 cm Agroperlito, sudėkite gėlių svogūnėlius, šakniavaisius, gumbasvogūnius. Ant viršaus taip pat užpilkite Agroperlito. Jis apsaugos nuo kenkėjų, drėgmės ir šalčio.

 • Hidrogranulės / 60 g

  ŠĮ PRODUKTĄ GALITE ĮSIGYTI PASPAUDĘ ČIA

  Tai mišinys iš vandenį sugeriančių polimerų (1g polimero sugeria 100g vandens), augimo stimuliatorių ir agroperlito. Augimo stimuliatoriai skatina šaknų augimą ir lapijos vystimąsį.

  Vandenį sugeriantys polimerai didina dirvos sugebėjimą fiksuoti vandenį ir trąšas, daug kartų sugerdami ir atiduodami drėgmę. Granulių sudėtyje esančios ilgo veikimo trąšos (N; P2O5; K2O) aprūpina augalus maitinimo medžiagomis keletą mėnesių.

  Vadybininkai pastebėjo, kad keliose parduotuvėse mūsų gaminamos Hidrogranulės su augimo stimuliatoriumi, ilgo veikimo trąšomis ir perlitu, labai ženkliai lenkia vidutinius pardavimo rodiklius. Pasidomėjus išaiškėjo, kad žmonės atrado šių Hidrogranulių netikėta pritaikymą. Jas maišo su žeme sodindami gėles kapuose. Tokiu būdu gėlės gerai prigyja, nenudžiūsta, jeigu lietus palyja bent kartą per savaitę, augalų papildomai nereikia laistyti. Hidrogranulių sudėtyje esančių trąšų užtenka visam gėlių vegetacijos laikui.

TOP