Žemė Žydintiems balkonų augalams / 20 L

ŠĮ PRODUKTĄ GALITE ĮSIGYTI PASPAUDĘ ČIA

Tai optimalus kompostinės žemės mišinys balkoniniams augalams ir gėlių bei krūmų sodinimui formuojant gėlyną prie namų, žiemos sodą ar tiesiog sodinant vienmetes gėles, prieskoninius augalus ir daržoves.

Komposte esančios dalelės irdamos nuolat išskiria maisto medžiagas, kurias augalai lengvai įsisavina, jų dėka tolygiai vystosi ir gausiai žydi.

Sudėtyje esančios durpės mišiniui suteikia lengvumo ir purumo.

Priežiūra

Pasodintą augalą laiku laistykite, neduokite išdžiūti. Prabėgus šešioms ar aštuonioms savaitėms, pradėkite tręšti.

Kad augalas kuo ilgiau žydėtų, reguliariai nuskabykite nuvytusius ar vystančius žiedus. Tuomet nebus eikvojama energija sėkloms brandinti.

 

Kokybės Garantija


Sudėtis: 

Aukštapelkių durpės - 40%,

Augalinis kompostas - 30%,

Žemapelkių durpės - 30%,

NPK

papildoma dregme - Copy.png

Duomenų lapas

Prekės kodas
4779016970336
Pakuotės talpa (L)
20
Pakuotės talpa (Kg)
7,44
Kiekis paletėje (vnt.)
72
Pakuotės aukštis (mm)
550
Pakuotės gylis (mm)
70
Pakuotės plotis (mm)
320

--- --- ---

Jums taip pat gali patikti

 • Hidrogranulės / 60 g

  ŠĮ PRODUKTĄ GALITE ĮSIGYTI PASPAUDĘ ČIA

  Tai mišinys iš vandenį sugeriančių polimerų (1g polimero sugeria 100g vandens), augimo stimuliatorių ir agroperlito. Augimo stimuliatoriai skatina šaknų augimą ir lapijos vystimąsį.

  Vandenį sugeriantys polimerai didina dirvos sugebėjimą fiksuoti vandenį ir trąšas, daug kartų sugerdami ir atiduodami drėgmę. Granulių sudėtyje esančios ilgo veikimo trąšos (N; P2O5; K2O) aprūpina augalus maitinimo medžiagomis keletą mėnesių.

  Vadybininkai pastebėjo, kad keliose parduotuvėse mūsų gaminamos Hidrogranulės su augimo stimuliatoriumi, ilgo veikimo trąšomis ir perlitu, labai ženkliai lenkia vidutinius pardavimo rodiklius. Pasidomėjus išaiškėjo, kad žmonės atrado šių Hidrogranulių netikėta pritaikymą. Jas maišo su žeme sodindami gėles kapuose. Tokiu būdu gėlės gerai prigyja, nenudžiūsta, jeigu lietus palyja bent kartą per savaitę, augalų papildomai nereikia laistyti. Hidrogranulių sudėtyje esančių trąšų užtenka visam gėlių vegetacijos laikui.

 • AgroDRENAŽAS / 2 L

  ŠĮ PRODUKTĄ GALITE ĮSIGYTI PASPAUDĘ ČIA

  AGRO DRENAŽAS - Tai bekvapės deginto molio granulės, naudojamos persodinant kambarinius augalus.
  Svarbiausias išskirtinumas iš rinkoje šiuo metu siūlomų yra tas, kad šis yra pasidengęs anglies milteliais, kurie dezinfekuoja persodinimo metu pažeistas augalų šaknis.

  Natūraliai tamsus ir dekoratyvus.

  Pabėrę Agro Drenažo į vazonėlio dugną, pagerinsite šaknų aeraciją ir išvengsite šaknų puvinio. O vazono paviršiuje (ypač stambių augalų) Agro Drenažas pagerins estetinį vaizdą ir sumažins vandens garavimą.

TOP